• ' ta FREELANCER

  • Telefon 0 212 909 23 10 - 51833
MeridyenTelCit-Hakkimizda2.jpg

HİZMETLERİMİZ / ÖZEL YAZILIM

İşim Reklâm Koçluğu ve reklâmlarınız bana emanet...

İşletme ve kurumlar, hem rekabette güç kazanmak hem de müşterilerine daha verimli hizmetler verebilmek için çeşitli programlardan yararlanır. Bilgi teknolojileri endeksli bir organizasyon şemasına sahip olmayan ve faaliyetlerini geleneksel yöntemlerle devam ettiren firmaların sürdürülebilir olması mümkün değildir. Bu tür firmalar, çok fazla büyümeden ve geniş müşteri kitlelerine hitap edemeden piyasanın dışında yer alır. ancak programlarla verimliliklerini sağlayan, veri toplayan ve bu verileri analiz ederek yeni ürünler geliştiren, müşteri ihtiyaçlarını çözen firmalar daha geniş kitlelere hitap edebilir.

Biz bir ekibiz


Neden programlara gerek var?
Program temelinde işleyen faaliyetlerin verimliliği her firma ve işletme tarafından tecrübe edilmiş bir husustur. Bu yönde daha proaktif hareketi hedefleyen firma ve işletmeler, yeni programlara sahip olma konusunda isteklidir. Mevcut faaliyetlerini analiz etme şansı bulan firmalar, yeni programlar temin eder, bu programlarla mevcut işletme faaliyetlerine olumlu yönde katkı sunacak atılımları elde etmiş olur. İşletmelerin bu zahmete katlanmalarının ise önemli nedenleri vardır. Öncelikle, operasyon faaliyetlerini daha pratik bir hale getirmenin sağladığı üretkenlik ve verimlilik, iş sahasına yansır. Bu da, rekabet gücünü artırıcı bir avantaj sağlar. Firmalar, sürekli veri toplar ve analizler yaparak, kendi yapılarını en iyi şekilde çalıştıracak süreci sürekli güncel tutar. Bu kapsamda, özel yazılım hizmetlerinden yararlanılması oldukça önemli bir konuyu ifade eder. Firma ihtiyacını anlayacak, bunu programa dökebilecek yetenek ve tecrübeye sahip özel yazılım çözümlerinden yararlanılması gerekir.
Özel yazılımın önemi nedir?
İşletmelerin elde etmek istedikleri operasyon performansını yakalayabilecekleri programlara her zaman ihtiyaç duyulur. Daha önce temin edilen bir programın zamanla ihtiyacı karşılamadığı tespit edilebilir. Bu tür durumlarda mevcut olanın iyileştirilmesi, ek programlarla güncellenmesi veya tamamen yeni bir program yapılması gibi farklı yollar tercih edilebilir. Burada önemli olan hususun özel yazılımcı ekibin tecrübeli olması oluşturur. Firma ihtiyacını karşılamak için özel yazılım hizmetlerinin profesyonel ekip tarafından verilmesi lazımdır. Müşteri ihtiyacını anlayabilen, bunu analiz eden ve en iyi şekilde program diline dökebilecek ekiplerle özel yazılım çalışmaları daha başarılı olabilir. Müşteri ihtiyacını anlamakta zorlanan kişiler, program ihtiyacının çözümünde de başarılı olmaz. Program süreci tamamlandıktan sonra eğitimlerin verilmesi, desteklerin devam etmesi de önem ifade eder. Özel yazılım ekibi tarafından firma güvenliği de önemsenmesi gerekir. Önemli faaliyetlerin gerçekleşeceği programların güvenlik açıklarının olması ve birtakım riskleri barındırması, firma açısından önemli problemlerin doğması anlamına gelir. Bu nedenle özel yazılım ekibi tarafından tasarlanılan yazılım programını güvenlikle ilgili testten geçirilmesi de gerekir. Tecrübeli ekipler tarafından başarılı şekilde yürütülecek özel yazılım çözümlerinden müspet bir fayda sağlamak mümkündür. Özel yazılım ihtiyacınızı çözmek için sizi dinliyoruz! En son yazılım dilleri ve teknolojilerinden yararlanarak, işletme ihtiyacını karşılayan ve güvenlik endişelerine asla kapı aralamayan özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

  • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 18:00
  • BİZİ ARAYIN... +90 332 237 66 28
ÖZEL YAZILIM

İHTİYACA UYGUN YAZILIM

Fiyat Sorunuz
  • İhtiyacınıza uygun
  • Profesyonel Kodlama
  • PHP / ASP.NET MVC Seçeneği
  • Web veya Masaüstü
  • Kullanışlı Yönetim Paneli
  • Teslim Süresi Görüşülür

Verdiğimiz Hizmetler

Yıllardır sizlere en özel ve uygun hizmeti verebilmek için ilk günümüzün heyecanıyla çalışıyoruz...

01

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik ve bilumum tasarım.

Sayfaya Git
02

Sosyal Medya

Sosyal Medya yönetimi ve post girişi.

Sayfaya Git
03

Web Programlama

Web Tasarım ve Programlama işleriniz.

Sayfaya Git
04

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo)

Sayfaya Git
05

Özel Yazılım

Her türlü spesifik yazılım ihtiyaçlarınız.

Sayfaya Git