• ' ta FREELANCER

  • Telefon 0 212 909 23 10 - 51833
MeridyenTelCit-Hakkimizda2.jpg

HAKKIMIZDA

Reklam Koçluğu 

Modern dönemin yeni bir kavramı olarak çokça duyulan “koçluk” üst düzey bir desteği ifade etmek üzere kullanılır. Bu haliyle kavramın klasik ve geleneksel hale dönüşen “danışmanlık” kelimesinden çok daha fazla şeyi ifade ettiğini not edelim. Her ajans gibi bizlerin de, reklam danışmanlık hizmeti vermesi beklenilebilir ve bu hizmet modeli sektör alışkanlıklarına göre de kabul edilebilirdi. Ancak daha etkin ve yetkin bir reklam stratejisi üzerine kendisini konumlandıran ajansımız ile çalışacak olmanın farklı bir yanı var. Bu farklı yanı ilk andan itibaren yansıtmak ve sunmak için daha yenilikçi bir yaklaşımla reklam koçluğu ile tüm tanıtım çalışmaları emin ellerde!
 

Eksiklerin yerini kalite doldurur 
İşletmenin kendi eksiklerinden dolayı başarıya ulaşamayan reklam çalışma ve stratejilerinin reçetesini hazırlar. Yine, işletmeden kaynaklanmayan ancak internet teknolojilerinin yenilenmesi ve mecralarla ilgili değişimlerden dolayı kaynaklı başarısızlıklar da yaşanır. Tüm bunlar, zaman ve maliyet kaybıdır. Sorunları ortadan kaldıracak çalışmalar ise reklam koçluğu ile hal yoluna konulabilir. Öncelikle, reklam çalışmalarını başarısız hale getiren nedenlerin üzerine gidilmesi, doğru kampanyanın doğru mecralarda yapılmasının sağlanması ile yola çıkılır. 
Sıkı takip başarıya açılan kapıdır
İşletme ve müşteri kitlesinin gerçeklerine en uygun reklam modelinin belirlenmesi, bunların tasarlanması ve gösterime girmesinden sonraki süreç daha da önem ifade eder. yayınlanan reklamların takip edilerek, performans ölçümlerinin yapılması, bir sonraki reklam modelinin daha iyi temeller üzerinde yükselmesi anlamına gelir. Bu bakımdan, takip sürecinin uzman reklam analizcileri tarafından yürütülmesinin önemi asla inkar edilmez. 
Sonuç olarak reklam koçluğu bir danışmanlıktan daha fazlasını sunmak için oluşturulan destek olarak işletmelere faydalı reklam stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanmasını sağlar. Bunları denetler, yeniden yapılan gözlemlerle en doğru reklam tasarımlarının ve kanallarının belirlenmesini sağlar. Reklam koçluğu ile işletmenizi büyütün, potansiyel müşterilere ulaştırın, reklam bütçelerini daha verimli hale getirin!
 

Soruyoruz: Müşterileriniz ne ister?
Reklam koçluğu ile üstün satış rakamlarına erişmek için titiz ve detaylı bir çalışma sürecine önem verilir. Burada, reklam çalışmalarına takip olunan işletmenin ne istediğinden çok daha fazlasına odaklanılır. İşletmenin hedef ve potansiyel müşteri analizleri yapılır ve reklam çalışmalarını heyecanlı, dinamik ve dikkat çekici kılacak donelere sahip olunur. Elde edilen veriler üzerinden en ikan edici reklam metinleri, videolu veya görsellerden teşekkül eden reklam modelleri belirlenir. 
Doğru yerde doğru yerde bulunmak 
Bilindiği üzere koçluk kavramını ifade eden en önemli hususlar arasında doğru düşünmek, yapmak ve takip etmek yer alır. İnsanı düşünmekten, tasarlamaktan, yapmaktan ve takip etmekten alı koyucu tüm engeller ve sorunlar ortadan kaldırılır. Bu sorun kimi zaman iç kaynaklı, kimi dönem de dış kaynaklı olabilir. Reklam koçluğu çalışmalarını şekillendiren ana unsur kavramlar da düşünmek, tasarlamak, yapmak ve takip etmek üzerine kuruludur. 
 

  • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Pazartesi - Cumartesi 9:00 - 18:00
  • BİZİ ARAYIN... +90 332 237 66 28

Verdiğimiz Hizmetler

Yıllardır sizlere en özel ve uygun hizmeti verebilmek için ilk günümüzün heyecanıyla çalışıyoruz...

01

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik ve bilumum tasarım.

Sayfaya Git
02

Sosyal Medya

Sosyal Medya yönetimi ve post girişi.

Sayfaya Git
03

Web Programlama

Web Tasarım ve Programlama işleriniz.

Sayfaya Git
04

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo)

Sayfaya Git
05

Özel Yazılım

Her türlü spesifik yazılım ihtiyaçlarınız.

Sayfaya Git